fbpx

Tumbagäng ehk suunamudijad Borgis

Tumbagäng ehk pilte õhtust, kui suunamudijad üle pika aja kokku said ja veini diivanile kallasid

 

Sume juunikuu õhtupoolik viis Maarjamaa tuntud staarid Telliskivi tänaval asuvasse mööblisalongi, kus kuulsuste nobedate näppude all sündisid uhked omanimelised ja nende endi tehtud tumbad.  Seda, kuidas õhtupoolik kulges ning kes jäi omadega hätta, saad lähemalt vaadata GALERIIST

 

Armastatud kodumaise mööblitootja Borg esindussalongis Telliskivis kogunes pärast pikka karantiiniperioodi kirju seltskond kuulsusi. Teiste seas kohtusid ja panid oma käelised oskused proovile stilist Ženja Fokin, instagrammer Anita Sibul, raadiohääl Pille Minev, lauljatar Inga Tislar, laulja Jüri Pootsmann, stilist Jana Hallas, blogija Merilin Taimre, ilublogija Sandra Daškova, elustiiliblogija Elena Klimashevskaya ja Tasha Karasheva. Kuulsustel lasti panna proovile nende käeline oskus ning mõne hetke jooksul pidid valmima uhked omanimelised tumbad. Demonstreeriti ka erinevaid innovaatilisi kangaid, kuhu nii mõnigi julge kukutas süütunnet tundmata oma punase veiniga täidetud pokaali, ilma materjali rikkumata.

 

“Tegu oli igas mõttes ülivinge elamusega. Näha, kuidas ühel kodumaisel mööblitootjal on tooted, mis on ühelt poolt niivõrd innovaatiilised ja väga hea stiiliga,” tunnistab stilist Ženja Fokin, kes muuhulgas lisab, et omanimelise tumba valmistamine oli õpetlik ja väga meeldiv kogemus. “Tumbasid valmistades tundsime, et oleme nagu avaliku elu tegelastest koosnev tumbagäng,” naerab Fokin.

Võta ühendust

Võta meiega ühendust